Реалізація районної програми «Шкільний автобус – 2019»
З метою забезпечення підвозу учнів до закладів освіти, відповідно державної програми «Шкільний автобус» відділом освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації придбано через систему «PROZORRO» автобус «АТАМАН»
Новий автобус буде здійснювати перевезення 67 учнів, 11вихованців та учителів із сіл Петрашівка та Даньківка до закладів загальної та дошкільної освіти с. Печера. Транспортний засіб передано досвідченому водієві Пасічнику Н. В.
Наразі автопарк відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації забезпечений 7 автобусами, що дає можливість якісний, безперебійний , безпечний підвіз 225 учнів до закладів освіти району та міжшкільного навчально-виробничого комплексу м. Тульчина.
Вартість транспортного засобу 1 847 000 грн. (кошти державного бюджету - 1 031 031 грн. та районного бюджету - 815 969 грн.).
Відділ освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації висловлює подяку Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації та депутатському корпусу Тульчинської районної ради за сприяння у придбанні сучасного транспортного засобу.