В районі проведено засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми
31 жовтня 2019 року проведено чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми за участю працівників управління соціального захисту населення, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації, начальника Тульчинського РВ філії ДУ « Центр пробації» у Вінницькій області, представників спеціалістів райдержадминистрації, представники Тульчинської ОТГ.
Засідання проводив перший заступник голови райдержадміністрації - Боровський О.В., було розглянуто наступні питання:
1. Аналіз роботи за вересень 2019 рік та пріоритетні напрями роботи у сфері реалізації державної політики щодо попередження насильства в сім'ї на листопад - жовтень..
2 Підсумки проведення заходів щодо відзначення в районі Європейського Дня протидії торгівлі людьми.
3. План заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в районі.
4. Організація заходів щодо ідентифікації постраждалих від домашнього насильства та постраждалих від торгівлі людьми серед жебраків.
Стосовно кожного розглянутого питання, прийняті відповідні рішення, які рекомендовані до виконання відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації та правоохоронним органам.
Підсумовуючи результати засідання, Боровський О.В. наголосив на необхідності об’єднання спільних зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості міста щодо вирішення зазначених питань.