Тульчинщина волейбольна
У Тульчинських волейболістів розпочинається активний сезон спортивних змагань 2019-2020років.
Тульчинська районна волейбольна збірна «Колос» подала заявку на участь у Чемпіонаті Вінницької області та першості ТО ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих аматорських команд сезону 2019 -2020 років.
Група «В» чемпіонату представлена волейбольними командами:
Крижопільській, Тульчинський, Ямпільський райони,
які 16 листопада 2019 року в м. Тульчині у першому турі чемпіонату виборюватимуть перші очки.
За ініціативи спортивної громадськості району та підтримки голови Тульчинської райдержадміністрації Чуби В.В. на спортивній арені Тульчинської ДЮСШ відбудеться обласний волейбольний турнір Кубок «Золота осінь».
Запрошуємо всіх прихильників спорту на свято волейболу.