Вільна боротьба

Дата: 05.11.2019 12:42

2 листопада 2019року в м. Вінниця в спортивному комплексі «Колос» проводився Кубок області з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. В змаганнях прийняли участь збірні команди з м. Вінниці «Динамо», «Сакура», «Спартак», м. Хмілника та райони: Тростянецький, Крижопільський, Барський, Тульчинський, Хмільницький район. В командному заліку 1 місце посіла збірна команда Тульчинського району, 2 місце посіла збірна команда м. Вінниці»Динамо», 3 місце посіла збірна команда Тростянецького району. В особистому заліку тульчинці посіли слідуючі призові місця :

1м. – Ратушняк Сергій – кат. 70кг.; Алєксєєв Євген – кат. 79кг.; Руденко Вячеслав – кат. 74кг.;   Малінков Юрій – кат. 86кг.;

2м. – Перебийніс Дмитро – кат. 125кг.; Зозуляк Владислав – кат. 97кг.;   Савченко Ростислав – кат. 79кг.;

3м. – Сакал Вадим – кат. 57кг. ;    Бевза Вадим – кат. 74кг.; Марценюк Сергій – кат. 79кг.;  Комяков Руслан – кат. 86кг.;     Слободянюк Олександр – кат. 65кг.;   Збризький Євген – кат. 92кг.; Слободянюк Назар – кат. 70кг.

Тренери :  Опалінський Л.А, Ратушняк С.М., Олянишен Р.О.

Вітаємо чемпіонів та призерів змагань.