Чемпіонат Вінницької області  з волейболу серед чоловічих аматорських команд

Дата: 18.11.2019 11:05

16 листопада   2019  року у спорткомплексі Тульчинської ДЮСШ відбулися зональні змагання Чемпіонату Вінницької області та першості територіальної організації  ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих аматорських команд сезону 2019 -2020 років.

Під час відкритті змагань з вітальним словом до учасників змагань та вболівальників виступив голова ТО ВФСТ «Колос» Татусяк С.П.

Тульчинська районна збірна команда приймала інших учасників групи «В» спортсменів із Крижопільського та Ямпільського районів.

В першому поєдинку крижопільські спортсмени перемогли волейболістів з Ямпільського району з рахунком    ( 3 – 0).

В другому поєдинку тульчинці  також перемогли  ямпільчан з рахунком  ( 3 – 0 ).

Третій матч між волейболістами Тульчинського та Крижопільського районів виявився досить напруженим, в якому наші земляки поступилися супернику з рахунком ( 0 – 3 ).

В подальшому тульчинських волейболістів очікує  два виїзних тури:

30 листопада – смт. Крижопіль та

14 грудня  - смт. Ямпіль.

За результатами змагань одна команда здобуде путівку до вищої ліги Чемпіонату Вінницької області та першості територіальної організації  ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих аматорських команд.