Відзначення кращих працівників агропромислового сектору
15 листопада 2019 року, офіційна тульчинська делегація на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації О.Боровським, заступником голови районної ради Н.Григорьєвою, взяла участь в обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.
Святкова концертна програма відбувалась в залі обласного музично-драматичного театру ім. М.Садовського. Серед кращих працівників агропромислового сектору Вінниччини також були нагороджені і наші земляки.
В номінації «Краще агроформування в зерновиробництві» народжено ТОВ «Богданівське» с.Богданівка (директор Дяченко Олег Дмитрович)
Кращими працівниками сільського господарства визначено голову фермерського господарства «Максим +А» с.Журавлівка (голова Мельник Олександр Васильович) та виноградара з с.Нестерварка Манятовського Валерія Станіславовича.