Відзначення кращих працівників агропромислового сектору

Дата: 19.11.2019 16:28

15 листопада 2019 року, офіційна тульчинська делегація на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації О.Боровським, заступником голови районної ради Н.Григорьєвою, взяла участь в обласних урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Святкова концертна програма відбувалась в  залі обласного музично-драматичного театру ім. М.Садовського. Серед  кращих працівників агропромислового сектору Вінниччини також були нагороджені і наші земляки.

В номінації «Краще агроформування в зерновиробництві» народжено ТОВ «Богданівське» с.Богданівка (директор Дяченко Олег Дмитрович)

Кращими працівниками сільського господарства визначено голову фермерського господарства «Максим +А» с.Журавлівка (голова Мельник Олександр Васильович) та виноградара з с.Нестерварка Манятовського Валерія Станіславовича.