Районні заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів
23 листопада 2019 року в м. Тульчині відбулися районні заходи у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодоморів за участю першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, інших посадовців державної служби та місцевого самоврядування, делегацій трудових колективів міста, представників громадських організацій та ін.
Учасники зібрання переглянули в Тульчинському коледжі культури (директор - Леонід Трачук) літературну виставу "Небесна таїна" за мотивами творів Катерини Мотрич у виконанні студентського колективу "Маленький театр" (режисер-постановник Любов Прилипко).
Потім відбулася традиційна піша хода до міського парку "Пам'ять", де панахиду відправив отець Василій (ПЦУ). До пам'ятних знаків жертвам голодоморів були покладені квіти та запалені лампадки і свічки.