ФК «Патріот» учасник обласних змагань
Після перемоги у третій лізі відкритого чемпіонату м. Вінниці, минулорічної перемоги у другій лізі та здобуття Кубка м. Вінниці тульчинський ФК «Патріот» піднявся у класі й стартував у першій лізі чемпіонату м. Вінниці.
Команда, що традиційно сформована з місцевих гравців щосуботи доводить футбольній спільноті Вінниччини свою конкурентоспроможність серед дев’яти кращих команд області.
Наразі, після чотирьох турів змагань у патріотівців у активі дві перемоги, одна нічия та одна поразка, що дало змогу у турнірній таблиці перебувати на третій сходинці.
За команду виступають: Денис Шуляк – капітан, Лєбєдєв Євген, Мельничук Дмитро, Крупник Денис, Мельник Роман, Науменко Олег, Науменко Олег(молодщий), Чепернатий Владислав, Бєлік Ігор, Кирилюк Анатолій, Булат Іван,Чепернатий Сергій (президент та головний тренер команди).