Нарада  в Територіальному центрі

Дата: 28.11.2019 16:08

28 листопада 2019 року в Територіальному центрі соціального обслуговування Тульчинського району  (далі – терцентру)  під головуванням директора О.О.Дьоміної за фактом трагічної загибелі під час пожежі підопічної терцентру, жительки с. Бортники,  проведено нараду з питань пожежної та  електробезпеки, охорони праці. В засіданні наради прийняли участь начальник ДПРЧ -14 Танцюра М.О., завідувач сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Бакунчик М.І.,головний  спеціаліст сектору праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткачук В.І.,  посадові особи та соціальні працівники, робітники терцентру.

Під час наради були розглянуті наступні питання:

1.Правила пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням та електроприладами.

2.Безпечне користування газом  побуті

3.Надання домедичної допомоги потерпілим при отруєні чадним газом та від  ураження електричним струмом.

4. Проведення позапланових інструктажів  з питань пожежної безпеки та охорони праці  посадовим особам та  працівникам терцентру.

Про проведення позапланових інструктажів посадовим особам  та працівникам терцентру,  відповідальною особою, яка проводила інструктажі   внесені записи  до журналів реєстрації інструктажів.

Учасникам наради  були надані вичерпні відповіді на їх запитання, а також повідомлено, за якими телефонами вони можуть звертатись в подальшому у разі виникнення надзвичайних ситуацій.