Про перенесення робочих днів на Новий рік та Різдво Христове

Дата: 03.12.2019 10:42

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 січня 2019 р. № 7-р, для раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2019 році Нового року рекомендується керівникам підприємств, установ та організацій (крім органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю, перенести у 2019 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочі дні з понеділка 30 грудня на суботу 21 грудня та з вівторка 31 грудня на суботу 28 грудня.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 р. № 995-р рекомендовано керівникам підприємств, установ та організацій перенести у 2020 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січня.