Самоврядування має гарні перспективи для розвитку
4 грудня 2019 року в м. Тульчині відзначено День місцевого самоврядування. Учасники урочистого зібрання провели захід за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського, депутата Вінницької обласної ради Андрія Мельника, Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, селищних, сільських голів та секретарів, депутатів місцевих рад, ветеранів самоврядування, державних службовців та службовців місцевого самоврядування в актовій залі Тульчинської ДМШ.
Н.Григорьєва, О.Боровський, А.Мельник і В.Весняний тепло привітали всіх присутніх з прийдешнім святом, окреслили досягнення і проблеми, висловили впевненість, що місцеві громади консолідовано і потужно будуть розвиватися в подальшому. В залі були вручені ряд Почесних грамот, Подяк, а окремі нагороджені згадали імена відомих у минулому діячів району, закликали до співпраці та порозуміння в місцевих громадах, залучення потужного потенціалу громадських формувань тощо. Для учасників зібрання прозвучав гарний концерт у виконанні місцевих майстрів мистецтв.