VI студентська Спартакіада – продовження змагань!

Дата: 13.12.2019 14:32

За ініціативи відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської райдержадміністрації в м. Тульчині  продовжуються змагання в рамках VI Спартакіади серед вищих навчальних закладів м. Тульчина.

11 грудня 2019 року черговим видом змагань був волейбол – дівчата.

Сформовані дівочі волейбольні команди під керівництвом тренерів та за підтримки палких вболівальників гідно представляли свої навчальні заклади.

В першому напруженому поєдинку ВПУ – 41 м. Тульчина - Тульчинський коледж ветеринарної медицини  2 – 1.

В другому поєдинку Тульчинський коледж культури - Тульчинський коледж ветеринарної медицини                                                                                                    1 – 2.

Стало зрозуміло, що доля кубка змагань вирішиться в останньому поєдинку.

ВПУ – 41 м. Тульчина - Тульчинський коледж культури                       2 – 0.

Таким чином, переможцем волейбольних змагань стала дівоча команда ВПУ – 41 м. Тульчина.

По закінченню турніру грамотами були нагороджені кращі гравці кожної команди, а команда – переможець отримала кубок.

За результатами волейбольного турніру розглянуто питання розвитку дівочого волейболу та організації постійних турнірів.

Перемагаймо разом!