Вшанували пам’ять героїв та нагородили ліквідаторів аварії на ЧАЕС
Дата: 13.12.2019 14:55
Кількість переглядів: 400
13 грудня поточного року в районі відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Була відслужена панахида за загиблими та померлими учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС.
Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля». Першим заступником голови райдержадміністрації Олегом Боровським, заступником голови районної ради Надією Григорьєвою, начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Миколою Богачем, секретарем Тульчинської ОТГ Оксаною Трач були нагороджені ліквідатори Почесними грамотами з врученням матеріальної допомоги. У вшануванні учасників ліквідації аварії на ЧАЕС взяла участь народний депутат України Лариса Білозір.