Проведена нарада в райдержадміністрації з соціальних питань
16 грудня 2019 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Про реалізацію заходів щодо протидії насильства у сім’ї, особливості взаємодії з органами місцевого самоврядування в рамках здійснення соціальної роботи з сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, доповідала директор Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації Ольга Капелюшна. Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації в 2019 році доповідав начальник служби Віталій Поліщук.
На нараді розглядалися інші питання життєдіяльності району, зокрема, щодо організації привітання дітей окремих соціальних категорій з нагоди Дня Святого Миколая.
За підсумками наради безпосередні виконавці отримали відповідні доручення, виконання яких контролюватиме керівництво райдержадміністрації.