Привітали ряд багатодітних родин району!
Одним із найочікуваніших свят для малечі є День святого Миколая. Тому, в переддень Святого Миколая, за гарною щорічною традицією, фахівці управління соціального захисту населення райдержадміністрації підготували подарункові корзини для багатодітних сімей району, де виховується 6 і більше неповнолітніх дітей.
На виконання районної комплексної програми підтримки сім’ї, молоді, запобігання домашньому насильству забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на 2019 - 2021 роки, затвердженої рішенням № 507 30 сесії районної ради 7 скликання від 21 березня 2019 закуплено 8 подарункових наборів для сімей, які потребують особливої уваги та соціального піклування.
18 грудня 2019 року начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Богач М.В. та головний спеціаліст з питань сім'ї та молоді управління соціального захисту населення Мирончук В.О. відвідали родину Комаревцевих з с.Улянівка, де виховується 9 дітлахів, сім'ю Гаврилюк з с.Клебань з 6 діточками та родину Ярових, де проживають 9 діток з с.Василівка, привітали їх з прийдешніми святами, вручили хлопчикам та дівчаткам подарунки до свята, а також поцікавились потребами родин.
Ще 5 родин завітало сьогодні до управління, де начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Богач М.В. щиро привітав їх і з найкращими побажаннями вручив подарунки.
Зазначимо, що хоч Свято Миколая відбувається лише раз на рік, проте допомогти Святому Миколаю у його добрій справі може кожен із нас, тож просимо долучитись до гарної ініціативи, адже в районі проживає 525 багатодітних сімей, дітки яких з особливим трепетом чекають на світле і радісне свято, сповнене родинним теплом.