19 грудня – День адвокатури
Шановні адвокати району!
Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю вас з професійним святом – Днем адвокатури.
Адвокатура є важливим і необхідним елементом правової держави, забезпечує право на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах. Ці положення закріплено в статті 59 Конституції України. Переконані, що робота адвокатів району буде і надалі відповідати вимогам часу, забезпечить якісний і достатній рівень правової допомоги кожній фізичній та юридичній особі, сприятиме росту правової культури населення.
З нагоди професійного свята зичу усім адвокатам Тульчинщини міцного здоров’я, сімейного благополуччя, довгих років життя, оптимізму, енергії, наснаги і миру. Успіхів вам у роботі і шани від клієнтів!
З повагою
перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Боровський