Оздоровлення дітей району триває!
Відповідно до розподілу путівок Департаментом соціальної і молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, діти Тульчинщини з 05 по 25 грудня 2019 року оздоровлюються у ДП українському державному центрі «Молода гвардія» м.Одеса. Нині саме «Молода гвардія» – єдиний в Україні дитячий центр на узбережжі Чорного моря, що працює протягом цілого року.
Так, п'ятеро діток з багатодітних родин насичено і цікаво проводять дні відпочинку у таборі, сповнені важливих справ і захопливих розваг.
Педагоги-організатори ДП УДЦ «Молода гвардія» наповнили прогулянки наших діток по місту цікавими екскурсійними "фішками", а красуня-Одеса, незважаючи на туман, мряку і мокру бруківку, тішила і зачаровувала безліччю ліхтариків, вогників, сяючих вітрин. Найбільше захоплення в малечі викликала зовнішня розкіш чудової архітектурної пам'ятки – Пасажу та знаменитого театру опери та балету.