Тульчинський «Колос» звітує!

Дата: 20.12.2019 09:06

18 грудня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція Тульчинської районної організації ВФСТ «Колос».

В роботі конференції взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Боровський О.В., заступник голови районної ради Григорьєва Н.І., начальник відділу освіти, молоді і спорту Чепернатий С.В. та заступник голови Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Мохник В.А.

На конференції розглянуто такі питання:

1. Звіт про діяльність Тульчинської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за період роботи з 01 грудня 2016 року по 18 грудня 2019 року.

1. Про обрання голови Тульчинської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

1. Про обрання на громадських засадах заступника голови Тульчинської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

1. Про обрання делегатів на Х1 конфернцію Вінницької територіальної

Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

За результатами роботи конференції прийнято такі рішення:

1. Звіт роботи Тульчинської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за період роботи з 01 грудня 2016 року по 18 грудня 2019 року визнано задовільним.
  2. Головою Тульчинської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» обрано Лазарука М.Я.
  3. Заступником голови Тульчинської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» на громадських засадах обрано Приймака Г.В.
  4. Делегатами на Х1 конфернцію Вінницької територіальної

Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» обрано Лазарука М.Я. та голову Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Татусяка С.П .