«Гепард» перемагає!
21 грудня 2019 року четверо вихованців спортивного клубу «Гепард» взяли участь у Всеукраїнському турнірі з бойового самбо, що проходив у місті Шепетівка Хмельницької області. У змаганнях взяли участь близько 120 юнаків з Волинської, Кіровоградської, Хмельницької , Харківської областей.
В напружених сутичках наші хлопці продемонстрували всі свої навики та здобули 2 золоті , 1 срібну та 1 бронзову нагороду.
ЧЕМПІОНАМИ турніру стали Очеретний Ростислав ( вікова група 2005-2006 р , вагова до
Вітаємо хлопців з гарними результатами!