Проведено чергове засідання районного оперативного штабу з метою координації дій спеціалізованих служб району
27 грудня 2019 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації, відбулося чергове засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та його стабільного проходження.
Засідання оперативного штабу провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський - голова районного штабу та начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та інфраструктури райдержадміністрації Микола Шевчук - заступник голови районного оперативного штабу, участь в засіданні прийняли керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих установ та організацій району, управлінь райдержадміністрації та керівників соціальних об’єктів.
Голова районного оперативного штабу наголосив, що всі структурні підрозділи райдержадміністрації і особливо спеціалізовані служби району завжди повинні бути готові до реагування на можливі надзвичайні ситуації і діяти скоординовано в разі необхідності ліквідації наслідків надзвичайних подій при ускладненні погодних умов.
Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації доручено забезпечити постійний моніторинг можливого негативного впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення.