З Новим 2020-м роком та Різдвом Христовим!
Шановні жителі Тульчинського району, дорогі друзі!
Від імені районної державної адміністрації вітаю всіх з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!
Відходить у минуле багатий на події 2019 рік. Він запам’ятався нам новими випробуваннями на складному шляху розвитку України в умовах агресії з боку Росії, серйозними змінами у суспільно-політичному житті, виборами Президента і Верховної Ради України. Нашу зрілість, цілеспрямованість, перспективність необхідно підтверджувати реалізацією запланованих, невідкладних реформ, практичним єднанням влади і широкої громадськості навколо державотворчих ідей, спільних зусиль заради позитивних змін у суспільстві.
Напередодні цих чудових свят надсилаю слова подяки і шани всім трудівникам району за самовіддану, наполегливу працю, за вагомі результати, досягнуті в галузях агропромислового комплексу, промислового виробництва і підприємництва, в соціальній, медичній, освітній, культурній сферах. Доля країни, перспектива суспільного розвитку, глибока модернізація економіки – в наших руках!
Щиросердечно бажаю кожному міцного здоров’я, віри, оптимізму, виваженості, мудрості і неодмінно – світлого родинного щастя. Миру, злагоди та добра вам, дорогі земляки!
З Новим роком та Різдвом Христовим!
З повагою
перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Боровський