Проведена нарада в райдержадміністрації з питань безпеки харчування і боротьби з корупцією
27 січня 2020 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Про заходи профілактики та боротьби з грипом птиці в області доповідала начальник Тульчинського районного управління Держпродспоживслужби Головного управління у Вінницькій області Юлія Щаблевська. Про зміни до Закону України «Про запобігання корупції» доповідала начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Лілія Сінкевич.
На нараді розглядалися інші питання життєдіяльності району, зокрема, щодо роботи закладів охорони здоров’я, культури і освіти району. За підсумками наради безпосередні виконавці отримали відповідні доручення, виконання яких контролюватиме керівництво райдержадміністрації.