Проведено засідання районної робочої групи

Дата: 29.01.2020 09:52

29 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського проведено  засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.   У роботі засідання взяли участь   члени районної робочої групи.

На засіданні розглянуто  питання щодо виконання резолюції голови Вінницької обласної державної адміністрації В.Скальського від 22.01.2020 року №685/01.01-09/1.20 до доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука від 22.01.2020 року №2313/0/1-20 по забезпеченню контролю за  додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.

За результатами проведення засідання прийнято  рішення до 07.02.2020 року членам робочої групи провести, не менше, ніж з 80%  суб’єктів   господарювання, що проводять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення  та організації харчування, роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин  із  розповсюдженням відповідного інформаційного матеріалу.