Проведено засідання районної робочої групи
29 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського проведено засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. У роботі засідання взяли участь члени районної робочої групи.
На засіданні розглянуто питання щодо виконання резолюції голови Вінницької обласної державної адміністрації В.Скальського від 22.01.2020 року №685/01.01-09/1.20 до доручення Прем’єр-міністра України О.Гончарука від 22.01.2020 року №2313/0/1-20 по забезпеченню контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
За результатами проведення засідання прийнято рішення до 07.02.2020 року членам робочої групи провести, не менше, ніж з 80% суб’єктів господарювання, що проводять діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин із розповсюдженням відповідного інформаційного матеріалу.