Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин серед суб’єктів підприємницької діяльності
На виконання резолюції голови Вінницької облдержадміністрації до доручення Прем’єр-міністра України по забезпеченню контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, рішення районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, члени районної робочої проводять серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та розповсюджують відповідний інформаційний матеріал.
В період з 27-30 січня 2020 року членами районної робочої групи відвідано 87 суб’єктів господарювання району.