Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин серед суб’єктів підприємницької діяльності

Дата: 31.01.2020 12:31

На виконання резолюції голови Вінницької облдержадміністрації до доручення Прем’єр-міністра України по забезпеченню контролю за додержанням  законодавства про працю та зайнятість населення, рішення районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, члени районної робочої  проводять серед суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщення  та організації харчування, роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та розповсюджують відповідний інформаційний матеріал.

В період з 27-30 січня 2020 року  членами районної робочої групи відвідано 87 суб’єктів господарювання району.