Нарада-семінар з військового обліку проведена в Тульчині

Дата: 06.02.2020 11:26

6 лютого, відповідно до Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову службу у 2020 році» у залі засідань Тульчинської районної ради начальником відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрієм Деркачем за участі офіцерів та службовців Тульчинського районного військового комісаріату було проведено семінар-нараду щодо змін у законодавстві у при веденні військового обліку солдат, офіцерів запасу та обліку призовників на території Тульчинського району, Тульчинської та Шпиківської ОТГ. У нараді взяли участь голови Кирнасівської селищної, сільських рад, ОТГ та відповідальні працівники за ведення військового обліку.

Виступаючі довели присутнім нові вимоги нормативних документів, які безпосередньо стосуються первинного обліку даної категорії осіб, передачу документації до РВК та формуванні справ призовників при наявності підстав відстрочки від призову на строкову військову службу громадян України. На питання, що виникли під час проведення наради,  офіцерами РВК було надано вичерпну інформацію щодо строків та повноти прийому звітності уповноваженими працівниками районного військового комісаріату протягом весняного призову 2020 року.