Проведена нарада в райдержадміністрації з важливих питань розвитку і безпеки району
10 лютого 2020 року відбулась апаратна нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський. Нарада проведена за участю заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, інших державних установ і організацій, районних ЗМІ.
Про центр професійної досконалості розповіла директор вищого професійного училища №
На нараді розглядалися інші питання життєдіяльності району, зокрема, щодо роботи закладів освіти, взаємодії з органами місцевого самоврядування, тощо. За підсумками наради безпосередні виконавці отримали відповідні доручення, виконання яких контролюватиме керівництво райдержадміністрації.