Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
10 лютого 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому розглядались питання:
1. Про тимчасове призупинення навчального процесу у Тульчинському коледжі культури (як у такому, що перетнув рівень захворюваності епідеміологічних показників).
2. Щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах району у зимово-весняний період 2020 року.
3. Про затвердження «Комплексного плану організаційних та практичних заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків 2020 році на території Тульчинського району»
Взявши до уваги виступи спеціалістів, з урахуванням обговорення були ухвалені подані на розгляд комісії рішення та доведені до виконавців.