В Тульчинському районі відбувся публічний звіт першого заступника голови райдержадміністрації
Відповідно до частини першої статті 45 Закону України «Про державну службу» керівники органів виконавчої влади щорічно виступають з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок та засобів масової інформації. У зв’язку з цим, були оприлюднені в місцевих електронних ЗМІ повідомлення про запланований звіт, на який були запрошені представники Громадської ради при райдержадміністрації, інших громадських і профспілкових формувань, районні засоби масової інформації тощо.
25 лютого 2020 року в конференц-залі адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації м. Тульчина відбувся публічний звіт першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського щодо підсумків соціально-економічного розвитку району за 2019 рік та основних завдань на 2020 рік.
(фото І.Рябової та Ю.Хмелевського)