Свято волейболу в Тульчині!

Дата: 27.02.2020 10:44

22 лютого 2020 року у м. Тульчині відбувся завершальний третій тур вищої ліги чемпіонату Вінницької області з волейболу серед аматорських команд сезону 2019-2020 років.

В групі «А» тульчинці змагалися з фаворитами чемпіонату: ВК « Браїлів» Жмеринського району, ВК «Сосонка» Вінницького району.

Результат першого поєдинку: ВК «Колос» Тульчинський р-н - ВК «Браїлів» Жмеринський р-н - 0-3.

Результат другого поєдинку: ВК « Браїлів» Жмеринський р-н - ВК «Сосонка» Вінницький р-н - 1 – 2.

Тульчинці провели третій напружений та цікавий поєдинок із лідером групи «А» - ВК «Сосонка» Вінницький р-ну.

Фінальний свисток зафіксував перемогу нашої команди з рахунком 2 - І. Кращим гравцем тульчинської команди цього туру змагань визнано Форися Анатолія (с.Крищинці).

За збірну команду Тульчинського району виступали: Пелешок Артем (м. Тульчин) - капітан команди, Мошняга Валентин (м. Тульчин), Приймак Геннадій (с. Зарічн), Форись Анатолій (с. Крищинці),  Якубенко Ігор (с. Тарасівка), Пелешок Руслан (м. Тульчин), Петрунько Ігор (с. Клебань).

Отож, завершився дебютний для нашої команди сезон у вищій лізі Вінниччини. Вболівальники та організатори змагань щиро вдячні за самовідданість, спортивний гарт та яскраву гру збірній району з волейболу серед елітних волейбольних команд області.