Футбольний сезон завершено

Дата: 27.02.2020 10:47

Ось і добіг свого кінця IV-й відкритий Чемпіонат Тульчинського району з футзалу серед аматорських команд сезону 2019-2020 років.

Дев`ять команд з футзалу чотирьох районів області у повні два кола виборювали першість.

Практично кожен із 64 матчів чемпіонату був інтригуючим та видовищним, тримаючи численну вболівальницьку аудиторію у напрузі до фінального свистка.

Слід відзначити й чималу когорту юних гравців, які щовівторка та четверга обирали саме спортивну залу, беручи участь у змаганнях.

Завершенням футзального свята цьогоріч стала урочиста церемонія нагородження усіх команд без винятку за рішенням організаторів у присутності перших осіб міста та району.

Призерами чемпіонату стали:

1. ФК «Титан» м. Тульчин.
  2. ФК «Фенікс» с. Ганнопіль.
  3. ФК «Титан - 2» м. Тульчин.

В індивідуальних номінаціях визнано: кращим бомбардиром - Рака Богдана; кращим голкіпером - Крупніка Дениса; кращим гравцем - Юрченка Василя.

Усі команди-учасниці було відзначено почесними дипломами та кубками за участь у чемпіонаті.

Призери чемпіонату отримали красені кубки, комплекти медалей та почесні грамоти відповідного ґатунку.

Голова Тульчинської громадської спортивної організації «Міська федерація футболу» Сергій Чепернатий передав щирі вітання від голови ГС « Обласна федерація футболу» Ігоря Гатаулліна та зазначив, що лише шість районів області спромоглися провести повноцінний чемпіонат у футбольне міжсезоння. Також підтвердив наміри федерації у реалізації низки традиційних турнірів усіх вікових груп.