Районна нарада щодо безпечності харчування
27 лютого 2020 року в приміщенні конференц-зали Тульчинської районної ради та райдержадміністрації в Тульчині відбулась нарада директорів, кухарів та медичних сестер закладів дошкільної освіти Тульчинського району за участі працівників Тульчинського районного управління головного управління держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Про особливості сучасного харчування в ЗДО, проблеми якості продуктів, заходи з попередження та лікування вірусних інфекцій та корона- вірусу учасники наради заслухали Щаблевську Юлію Степанівну, начальника управління.
Цюпко Юрій Вікторович, начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, звернув увагу учасників наради на безпечність продуктів харчування.
Про вимоги щодо ведення документації харчоблоків ЗДО та дотримання санітарних-гігієнічно вимог згідно чинного законодавства виступила Медик Людмила Валеріївна, фельдшер санітарного відділу державного нагляду з дотриманням санітарного законодавства управління.