Підсумки проведення районного конкурсу «Проліски надії -2020»
З метою виховання підростаючого покоління засобами мистецтва духовності та високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування відчуття гідності громадян європейської держави, зміцнення існуючих та створення нових колективів вчительської та учнівської творчості, сприяння підвищенню рівня їх виконавської майстерності 27 лютого 2020 року на базі Печерського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Шпиківського ОНЗЗСО І-ІІІ ступенів, Торківської філії ЗШ І-І ст. Шпиківського ОНЗЗСО І-ІІІ ступенів, Копіївського ЗЗСО І-ІІ ступенів було проведено 3-день вищезазначеного фестивалю.
До участі у мистецьких звітах запрошувалися вчителі, вихователі, керівники гуртків, педагогічні працівники дошкільних закладів, учні та вихованці загальноосвітніх навчальних закладів району та Шпиківської ОТГ.
Всього у конкурсі взяли участь 22 ЗЗСО Тульчинського району та 2 ЗЗСО Шпиківської ОТГ.
За підсумками трьох днів можна сказати, що більшість вчительських та учнівських колективів продемонстрували самобутню народну творчість, артистизм, різножанровість, високу виконавську майстерність у представлених номінаціях: фольклор (пісенно-інструментальний), хоровий спів, малі вокальні форми (дуети, тріо, квартети, ансамблі), сучасний танець, художнє слово, інструментальний ансамбль народних інструментів, літературно-музична композиція.
Виступи учасників відзначалися оригінальністю та самобутністю, популяризацією унікальних зразків народної творчості, класичним вітчизняним та зарубіжним, місцевим репертуаром.
Значна частина учасників фестивалю із освітніх закладів району виконали умови Положення та дотрималися критеріїв щодо оцінювання представленої програми.
До 5 березня журі підведе підсумки районного конкурсу «Проліски надії – 2020».