Ростислав Очеретний – володар титулу «Людина року» за спортивні досягнення!

Дата: 28.02.2020 10:03

27 лютого у Вінниці відбулась урочиста подія, а саме відзначення премією «Людина року» в 33 номінаціях. У конференц-холі ресторану «Mont Blanc» зібралися десятки урочисто вбраних людей: ресторатори, фінансисти, волонтери, дизайнери, бізнесмени ,підприємці та спортсмени. Більшість з них – номінанти на отримання головного призу – статуетки «Людина року», а тому відбулось відзначення та нагородження кращих у різних сферах діяльності.

11 претендентів виявилося у фінальній номінації «Спортсмен року». Серед яких були як зовсім юні спортсмени, так і професійні, чемпіони та призери Світових, Європейських та Всеукраїнських змагань, Майстри Спорту Міжнародного класу та Майстри Спорту України з боротьби самбо, легкої та важкої атлетики, тхеквондо, рукопашного бою, гирьового спорту та інші.
Проте перемогу за досить сильної конкуренції здобув наш спортсмен Ростислав Очеретний, який є Чемпіоном України зі змішаних єдиноборств ММА, Чемпіоном Європи з бойового самбо, Бронзовим призером Чемпіонату Світу з ММА 2019 року, багаторазовим чемпіоном та призером Всеукраїнських та міжнародних змагань з ММА та бойового самбо.
Вітаємо Ростислава з високою нагородою!