Соціальний проект «Ти можеш усе!Можливості безмежні!»

Дата: 02.03.2020 16:17

28 лютого 2020 року в приміщенні Тульчинського районного центру зайнятості проведено для осіб з інвалідністю груповий профконсультаційний захід.

Мета заходу: інформування про безоплатне навчання на онлайн курсах в рамках соціального проекту" Ти можеш усе! Можливості безмежні" та подальшу перспективу взяти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ - компаніях України.

Провідний фахівець з профорієнтації Тетяна Ференець проінформувала присутніх шукачів роботи про можливість участі в Проекті: з основними вимогами; переліком документів; з переліком сайтів соціального проекту «Ти можеш усе!Можливості безмежні!». Звернула увагу на те, що що навчання на онлайн – курсах  та взяття участі у конурсі на вакантні посади в провідних ІТ – компаніях України є безоплатним.

Під час заходу спеціаліст побажала усім докладати максимум зусиль для досягнення позитивного результату, та використовувати усі можливості, які надає доля.