Нарада про легалізацію зайнятості населення
2 березня 2020 року в приміщенні Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ було проведено нараду стосовно виконання доручення Прем’єр- міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами.
У заході під головуванням заступника директора Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ Забуранного Ігоря взяли участь: посадові особи Державної служби зайнятості ; головний державний інспектор з питань Держпраці у Вінницькій області Віктор Короленко; представники Пенсійного фонду , органів місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення , роботодавці.
На нараді було обговорено і прийнято рішення щодо об’єднання зусиль інспекторів ГУ Держпрацi з підрозділами місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування працівників служби зайнятості для проведення інформаційних заходів із суб’єктами господарювання щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також висвітлення проведених заходів на інтернет-ресурсах служби зайнятості, у засобах масової інформації.
Під час заходу присутні роботодавці отримали роз’яснення з актуальних практичних питань застосування законодавства про працю.