Соціальний захист дітей, позбавлених батьківського піклування: придбання житла
Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський, керівники та представники управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, а також представники Шпиківської селищної ради привітали дитину, позбавлену батьківського піклування, з придбанням житла за рахунок коштів грошової компенсації відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 №616, якою визначено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.