Пошук

Жадане срібло «Патріота»

Дата: 11.03.2020 11:52
Кількість переглядів: 199

07 березня 2020 року у м. Вінниця, на спортивній арені СК «Термінал», відбулися матчі передостаннього туру відкритої Першості м. Вінниці з футзалу.

Після яскравої перемоги над невмотивованим лідером - ФК «Яско» м.Вінниця 9 – 2 (перша поразка у турнірі) нашим патріотівцям не вистачало лише одного очка для гарантування другої сходинки турнірної таблиці та здобуття срібних нагород турніру.

І наша команда в блискучому стилі, у двобої з прямим конкурентом на п’єдестал ФК «Уют – ЮліяФарм» (Вінниця – Турбів), здобула перемогу з рахунком 6 – 3 (Шуляк – 2, Лєбєдєв -2, Чепернатий, Булат).

Бажане срібло у наших футзалістів.

Щиро вітаючи команду з беззаперечним успіхом, зазначимо, що це третій поспіль п’єдестал ФК «Патріота» за останні три роки, після підкорення третьої та другої ліг відповідно.

Здобуття срібних медалей надає право команді підвищитись у класі та представляти футзальну Тульчинщину в Екстралізі.

За словами очільника клубу Сергія Чепернатого перемоги команди, яка традиційно складалась з місцевих виконавців, стали можливими завдяки підтримці керівників міста та району, депутатів Тульчинської міської та районної рад, усіх відданих вболівальників, яких чимало.

Денисюк Олександр,

Чепернатий Сергій (президент клубу, голова Тульчинської спортивної громадської організації «Міська федерація футболу»).

Перемагаємо разом!

Ветерани ФК «Патріот» у фіналі Чемпіонату області

В одночасся, 07 березня 2020 року разом із вирішальною грою Першості м.Вінниці ФК «Патріот», його ветеранський склад на чолі з багаторічним капітаном Анатолієм Кирилюком, у смт.Тростянець в рамках другого відбіркового туру чемпіонату Вінницької області з футзалу серед ветеранів (40+) здобув право на великий фінал.

Наша команда здолала:

ФК «Бершадь»       4 – 1;

ФК «Тростянець»  4 – 0.

Шість кращих ветеранських команд області 15.03.2020 року виборюватимуть медалі Чемпіонату у м. Вінниця у СК «Колос».