Позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС
12 березня 2020 р. в конференц-залі будинку рад під головуванням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації, першого заступника голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олега Боровського було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглядалось питання «Про запровадження на території району карантину відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» для запобігання занесення та поширенню на територію Тульчинського району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19». За результатами доповідей та з урахуванням обговорення було ухвалено рішення стосовно стабілізації епідемічної ситуації та доведено до виконавців.