Готовність  закладів охорони здоров’я району до COVID-19 – нагальне питання щотижневої наради

Дата: 16.03.2020 12:44

16 березня 2020 року відбулась апаратна нарада, яку провів   перший заступник  голови райдержадміністрації Олег Боровський за участю керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди,  Тульчинського міського голови об’єднаної територіальної громади Валерія Весняного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, інших державних установ і організацій.

Про готовність закладів охорони здоров’я району до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом доповідали  Савишена Любов Олексіївна - заступник головний лікаря Тульчинської центральної районної лікарні з медичної частини та Нечипорук Віталій Олександрович головний лікар КП   «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької області.

Головний спеціаліст  відділу освіти райдержадміністрації Юрій Хмелевський інформував щодо призупинення освітнього процесу у закладах дошкільної, загальної середньої,  позашкільної освіти  з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції на території району.  Також повідомив, що всі школи тимчасово переведенні на дистанційну форму освіти.

Перший заступник голови райдержадміністрації деталізував окремі завдання району в контексті виступів доповідачів, наголосив на посилення  протиепідемічного режиму на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності, у місцях масового скупчення людей (на авто- та залізничних вокзалах, ринках, супермаркетах, закладах громадського харчування) з проведенням поточних дезінфекційних заходів двічі на день.

За наслідками наради безпосередні виконавці отримають відповідні протокольні доручення, виконання яких контролюватиме перший заступник голови райдержадміністрації  особисто.