Обстеження якості води в мережі Тульчинського району
На виконання п.2 протокольного рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 16 березня 2020 року Протокол № 8 та відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 17 березня 2020 р. № 60 «Про робочу групу з обстеження об’єктів системи водопостачання та водовідведення в Тульчинському районі», з метою дотримання вимог діючого законодавства на об’єктах систем водопостачання та водовідведення фельдшерами санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Тульчинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Тульчинському районі Демчук О.В. та Медик Л.В. спільно з головним спеціалістом сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Шпатарюк О.В. 23.03.2020 року проводились обстеження Журавлівського та Суворовського водозаборів.