Онлайн-нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти
23 березня 2020 року під час карантинних обмежень на зібрання та наради, відділ освіти Тульчинської райдержадміністрації запровадив та успішно реалізував онлайн-нараду у формі вебінару з керівниками закладів загальної середньої освіти. Ініційована начальником відділу нарада стала можливою завдяки співпраці з лабораторією інформаційних та комунікативних технологій ФМГ №17 Вінницької міської ради (керівник Ю.Я.Пасіхов).
На нараді розглянуто ряд нагальних питань галузі щодо особливостей дистанційного навчання здобувачів освіти в умовах карантину та доведена остання оперативна інформація після вебінару Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА за участю голови облдержадміністрації В.Скальського. Розглянуто протоколи рішень останніх засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
На завершення свого виступу начальник відділу освіти Сергій Чепернатий подякував керівникам ЗЗСО району за якісну реалізацію комплексу протиепідеміологічних заходів, належний зовнішній стан будівель та прилеглих територій.
В умовах карантину наради даного формату будуть відбуватися систематично, щопонеділка та щоп’ятниці.