Забезпечення засобами захисту
Дата: 27.03.2020 11:14
Кількість переглядів: 280
На виконання постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України корона вірусу» та з урахуванням протокольних рішень засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівником управління соціального захисту населення прийнято рішення про забезпечення соціальних робітників засобами індивідуального захисту. В зв’язку з відсутністю в аптечній мережі медичних масок, вирішено виготовляти маски шляхом індивідуального пошиву в приміщенні територіального центру
Придбано 120 метрів марлі та виготовлено понад 300 марлевих пов’язок, якими забезпечено 37 соціальних робітників та підопічних територіального центру. Робота по пошиву масок продовжується.