Державна допомога в період карантину

Дата: 08.04.2020 08:28

Управління соціального захисту населення повідомляє:

На період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби «COVID-19», передбачених карантином, врегульовано питання продовження строку виплати державної соціальної допомоги, особам яким вона була призначена раніше:

малозабезпеченим сім’ям без подання необхідних документів, з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих після закінчення терміну дії зазначених заходів;

сім’ям з дітьми протягом встановленого періоду здійснення заходів та один місяць після дати його завершення;

особам з інвалідністю з дитинства або на дітей з інвалідністю, а також особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, у випадку пропуску строку переогляду МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності, з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю або на дитини з інвалідністю.