У населених пунктах району продовжують обробку вулиць автомобільних доріг комунальної власності, проведено дезінфекцію вулиць і громадських місць
Дата: 10.04.2020 12:23
Кількість переглядів: 158
З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та на виконання рекомендацій оперативного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації у Тульчинському районі гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у населених пунктах району продовжують санітарну обробку автомобільних доріг, тротуарів та громадських місць.
Звертаємо увагу, що відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів, в тому числі і проведення санітарної обробки територій покликані вберегти від ймовірного зараження коронавірусною інфекцією Вас та Ваших рідних.