Інвестиційний паспорт району – яскрава візуалізація та вагомий аргумент для інвесторів на користь розвитку та можливостей району
В лютому 2020 року управлінням економіки районної державної адміністрації за участі галузевих структурних підрозділів було розроблено україномовний варіант інвестиційного паспорту Тульчинського району.
В кінці березня – початку квітня над перекладом тексту інвестиційного паспорта на англійську мову працювали викладачі іноземних мов Тульчинських міських ЗЗСО № 1, № 2 та № 3. Наразі інвестиційну візитівку району обома мовами надіслано до Департаменту регіонального розвитку, міжнародного співробітництва та євроінтеграції Вінницької облдержадміністрації та розміщено на офіційному сайті Тульчинської районної державної адміністрації у розділі «Тульчинщина. Інвестору».
Дякуємо усім причетним за роботу, спрямовану на покращення привабливості громади Тульчинщини. Сподіваємось, що завдяки спільним зусиллям потенційні інвестиційні донори звернуть увагу саме на наш регіон.
Перший заступник голови районної державної адміністрації Олег Боровський