Дорогі земляки – тульчинці!
Сердечно вітаю усіх вас зі світлим Христовим Воскресінням – святом, яке споконвіку символізує життєву силу, торжество істини та справедливості, знаходить глибокий і радісний відгук у наших душах.
Для нашого народу Великдень має особливе духовне значення ще з часів хрещення Київської Русі, адже уособлює найвищі християнські цінності – віру, надію, любов, терпимість, добро і братерство. Глибинна сутність Великодня ще й у тому, що він дарує кожному нагоду зробити крок назустріч ближньому, подати один одному руку прощення, дружби і взаєморозуміння для добрих справ в ім’я світлого майбутнього України.
Цьогоріч Великдень особливий, адже одне з найбільших християнських свят ми святкуємо у неабиякій тривозі за своє здоров’я, здоров’я своїх дітей, батьків, рідних та друзів. До ворога, який завдає постійних ударів на сході нашої держави, додався ще один, невидимий ворог, котрий загрожує здоров’ю і життю наших громадян.
Але разом, спільними діями, спільними зусиллями, здолаємо зло!
Захистимо Вітчизну та свої родини від будь-яких ворогів, - видимих і невидимих!
Нехай життєдайний Великдень наповнить радістю наші серця і душі, зміцнить нас у любові і злагоді, примножить добробут сімей і родин, додасть усім сили і снаги у вірному служінні Батьківщині, особливо в часи суворих випробувань. Миру, щастя, доброго здоров’я, достатку і взаєморозуміння вам і вашим сім’ям, радості і поваги від оточуючих, мудрості, виваженості, рішучості у подоланні небезпек і негараздів.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!