Підтримка дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 17.04.2020 10:09

В рамках проведення профілактичної роботи в напрямку підтримки сімей, діти  яких опинилися в складних життєвих обставинах, попередження випадків поширення коронавірусної хвороби  (COVID-19) та з метою посилення уваги суспільства до проблем дітей, захисту їх прав і законних інтересів, службою у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації було організовано збір благодійної допомоги у вигляді  продуктів харчування. Окрім того працівниками служби у справах дітей  було забезпечено пошиття масок для дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, які повернулись з закладів інституційного догляду та їх батьків. Як результат було зібрано близько 400 кг. продуктів (цукор, борошно, олія, злаки, мед, крупи, картопля) та виготовлено 140 захисних  масок.

Жителі Тульчинщини ніколи не стояли осторонь проблем тих хто потребує допомоги. Так і цього разу Тульчинська районна державна адміністрація висловлює щирі слова вдячності Депутатам Тульчинської районної ради: Якубову Віктору Андрійовичу та Федорову Володимиру Миколайовичу, депутату Тульчинської міської ради об’єднаної територіальної  громади - Кішику Юрію Дмитровичу, приватним підприємцям: Федорову Валерію Васильовичу, Федорову Олександру Михайловичу, Ільченку Анатолію Леонідовичу та Деруну Анатолію Миколайовичу, громадянам Мазуренко Світлані Дмитрівні, Бабінцю Богдану Васильовичу, Лозовській Ірині Геннадіївні та Михайленку Олександру Семеновичу.