Підтримка дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах
В рамках проведення профілактичної роботи в напрямку підтримки сімей, діти яких опинилися в складних життєвих обставинах, попередження випадків поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) та з метою посилення уваги суспільства до проблем дітей, захисту їх прав і законних інтересів, службою у справах дітей Тульчинської райдержадміністрації було організовано збір благодійної допомоги у вигляді продуктів харчування. Окрім того працівниками служби у справах дітей було забезпечено пошиття масок для дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітей, які повернулись з закладів інституційного догляду та їх батьків. Як результат було зібрано близько
Жителі Тульчинщини ніколи не стояли осторонь проблем тих хто потребує допомоги. Так і цього разу Тульчинська районна державна адміністрація висловлює щирі слова вдячності Депутатам Тульчинської районної ради: Якубову Віктору Андрійовичу та Федорову Володимиру Миколайовичу, депутату Тульчинської міської ради об’єднаної територіальної громади - Кішику Юрію Дмитровичу, приватним підприємцям: Федорову Валерію Васильовичу, Федорову Олександру Михайловичу, Ільченку Анатолію Леонідовичу та Деруну Анатолію Миколайовичу, громадянам Мазуренко Світлані Дмитрівні, Бабінцю Богдану Васильовичу, Лозовській Ірині Геннадіївні та Михайленку Олександру Семеновичу.