Підтримка дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах
16.04.2020 року районною групою створеною розпорядженням першого заступника голови Тульчинської райдержадміністрації Боровського О.В. , у складі працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, Тульчинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та працівників Тульчинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги, було здійснено виїзд в населенні пункти, а саме: с.Бортники, с.Печера, смт.Шпиків, с.Шура-Копіївська, с.Левківці та відвідано сім’ї з дітьми , які перебувають в складних життєвих обставинах та сім’ї, діти яких на період карантину повернулися із закладів інституційного догляду.
Під час візиту дітям та їх батькам роздано маски та було проведено скринінг температури тіла, роздано акцидентну продукцію, щодо профілактики поширення короно вірусної хвороби COVID-19.
Окрім того, сім’ям були надані набори у вигляді продуктів харчування, наданих благодійниками району .