Шановні жителі Тульчинського району!
Дата: 17.04.2020 12:26
Кількість переглядів: 3935
На превеликий жаль, ми маємо вже 3 офіційно підтверджені випадки захворювання жителів нашого району на COVID 19. Наразі проводяться всі необхідні заходи з метою запобігання поширенню інфекції. Встановлюється коло осіб, що контактували з хворими, котрим буде зроблено ПЛР-тести, що будуть направлені на дослідження в обласний лабараторний центр. Ситуація знаходиться під контролем влади, органів поліції, працівників медичних закладів.
Шановні земляки! Проcимо відповідально дотримуватися карантинних заходів та зберігати спокій. За декілька днів Великдень.
Благаємо Вас, залишайтесь у ці дні вдома. Не відвідуйте людні місця. Бережіть себе та близьких!
Бажаємо усім здоров’я!