Звернення першого заступника голови райдержадміністрації Олега Боровського та заступника голови районної ради Надії Григорьєвої з нагоди Дня Європи

Дата: 16.05.2020 09:33

Дорогі тульчинці ! Сердечно вітаємо вас з Днем Європи. Відзначення Дня Європи в Україні – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями.

Головні принципи Європейського Союзу – повага до людської гідності, відданість спільним цінностям, свободі, демократії та верховенству права. Прагнучи інтегруватися у європейську спільноту, наша країна відзначає це свято, як спосіб приєднання до високих надбань Євросоюзу. Після Революції гідності рух у напрямку європейської інтеграції набув необхідного практичного виміру та вже дає відчутні результати.

Щиро зичимо кожному миру, благополуччя, добробуту та незламної віри в майбутнє України! Пам’ятаймо: Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас!

Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський

Заступник голови районної ради Надія Григорьєва